BLOG

Jak dobrze wyglądać w przykurzonym garniturze – DIY

17/02/2020

Zacznijmy od końca – czym jest strona internetowa? Wizytówką, prezentacją, reprezentacyjną witryną, a może właśnie… garniturem. Każda szanująca się firma dba o nienaganną prezencję swoich przedstawicieli, o wyróżnianie się z tłumu i świeżość przekazu.

No właśnie, a strony internetowe? Często nawet dobrze zrobione porzucane są w momencie ukończenia projektu, mogę wymienić wiele takich przykładów.

Jako praktyk z branży muszę powiedzieć, że to wielki błąd. Brak aktualnych wpisów, nieaktualizowanie oferty, a także błędy. Niechlubnym przykładem jest pojawiający się na wielu witrynach błąd osadzonych Map Google. Długo by tłumaczyć, ale wprost wynika on z niedbalstwa twórców stron, co ciekawe występuje nawet na portalach instytucji publicznych.

Podsumowując – czy da się dobrze wyglądać w przykurzonym garniturze. Moim zdaniem nie, dlatego zdecydowanie rekomenduję dbałość o aktualność strony. Niektóre agencje (w tym nasza) mają w ofercie korzystne pakiety bieżącej obsługi marketingowej tworzonych przez nas stron internetowych, warto wziąć pod uwagę taką opcję.

Atrakcyjność strony może zaważyć o wyborze oferty Państwa firmy, do dzieła! 🙂

Nowy portal – Somethingmore.pl

Witamy na nowej stronie SOMETHINGMORE.PL. Obecnie uzupełniamy bazę zrealizowanych projektów w dziale Portfolio.

Łamiąca wiadomość – ich strona zamarzła!

Szokujące? Licząca się firma nie ma strony internetowej? Tak tak, to praktycznie niemożliwe. Ale z drugiej strony wiele podmiotów zleciło wykonanie strony, a potem strona… zamarzła jak jezioro zimą. Nasi klienci nie mają tego problemu…

Facebook – nowe otwarcie – 3..2..1!

Zapraszamy na nowy profil na facebooku, który jest już dostępny pod adresem: fb.com/somethingmorepl . Można znaleźć tam nasze aktualne promocje i nowości.

Oferta PREMIUM dla firm świadczących usługi profesjonalne

Specjalizujemy się w zaawansowanej obsłudze marketingowej głównie dla firm świadczących usługi profesjonalne. Przedstawiamy OFERTĘ PREMIUM adresowaną do firm, które szukają marketingu z klasą. Mamy duże doświadczenie…

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć Państwu, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, aby ten szczególny czas wypełniony był miłością i radością. Niech…

Przyjazna i prosta w obsłudze? To Twoja nowa strona internetowa.

Często pytacie nas o to czy będziecie w stanie we własnym zakresie dokonywać drobnych aktualizacji czy umieszczać aktualności na stronach internetowych tworzonych przez nasze Studio. Odpowiedź jest krótka: ZDECYDOWANIE TAK!

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

Somethingmore.pl

 
Adres: ul. Poprzeczna 13, Owińska k/Poznania
Telefon: +48 515 065 068
E-mail: kontakt@somethingmore.pl

OFERTA SOMETHINGMORE.PL


Grafika
Strony internetowe
Fotografia biznesowa
Social Media
Poligrafia i gadżety
Obsługa marketingowa

Wycena


Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

Pełna satysfakcja


Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

FACEBOOK