BLOG

Jak dobrze wyglądać w przykurzonym garniturze – DIY

17/02/2020

Zacznijmy od końca – czym jest strona internetowa? Wizytówką, prezentacją, reprezentacyjną witryną, a może właśnie… garniturem. Każda szanująca się firma dba o nienaganną prezencję swoich przedstawicieli, o wyróżnianie się z tłumu i świeżość przekazu.

No właśnie, a strony internetowe? Często nawet dobrze zrobione porzucane są w momencie ukończenia projektu, mogę wymienić wiele takich przykładów.

Jako praktyk z branży muszę powiedzieć, że to wielki błąd. Brak aktualnych wpisów, nieaktualizowanie oferty, a także błędy. Niechlubnym przykładem jest pojawiający się na wielu witrynach błąd osadzonych Map Google. Długo by tłumaczyć, ale wprost wynika on z niedbalstwa twórców stron, co ciekawe występuje nawet na portalach instytucji publicznych.

Podsumowując – czy da się dobrze wyglądać w przykurzonym garniturze. Moim zdaniem nie, dlatego zdecydowanie rekomenduję dbałość o aktualność strony. Niektóre agencje (w tym nasza) mają w ofercie korzystne pakiety bieżącej obsługi marketingowej tworzonych przez nas stron internetowych, warto wziąć pod uwagę taką opcję.

Atrakcyjność strony może zaważyć o wyborze oferty Państwa firmy, do dzieła! 🙂

Łamiąca wiadomość – ich strona zamarzła!

Szokujące? Licząca się firma nie ma strony internetowej? Tak tak, to praktycznie niemożliwe. Ale z drugiej strony wiele podmiotów zleciło wykonanie strony, a potem strona… zamarzła jak jezioro zimą. Nasi klienci nie mają tego problemu…

Przyjazna i prosta w obsłudze? To Twoja nowa strona internetowa.

Często pytacie nas o to czy będziecie w stanie we własnym zakresie dokonywać drobnych aktualizacji czy umieszczać aktualności na stronach internetowych tworzonych przez nasze Studio. Odpowiedź jest krótka: ZDECYDOWANIE TAK!

Oferta PREMIUM dla firm świadczących usługi profesjonalne

Specjalizujemy się w zaawansowanej obsłudze marketingowej głównie dla firm świadczących usługi profesjonalne. Przedstawiamy OFERTĘ PREMIUM adresowaną do firm, które szukają marketingu z klasą. Mamy duże doświadczenie…

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

BLOGZ okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć Państwu, pięknych chwil spędzonych w gronie najbliższych, aby ten szczególny czas wypełniony był miłością i radością. Niech nadchodzący 2021 rok wynagrodzi wszelkie trudy roku obecnego, da dużo...

Nowy portal – Somethingmore.pl

Witamy na nowej stronie SOMETHINGMORE.PL. Obecnie uzupełniamy bazę zrealizowanych projektów w dziale Portfolio.

Facebook – nowe otwarcie – 3..2..1!

Zapraszamy na nowy profil na facebooku, który jest już dostępny pod adresem: fb.com/somethingmorepl . Można znaleźć tam nasze aktualne promocje i nowości.

odpowiemy na państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

Somethingmore.pl

 

Adres: ul. Poprzeczna 13, Owińska k/Poznania

Telefon: +48 515 065 068

E-mail: kontakt@somethingmore.pl

OFERTA SOMETHINGMORE.PL


Grafika
Strony internetowe
Fotografia biznesowa
Social Media
Poligrafia i gadżety
Obsługa marketingowa

Wycena


Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

Pełna satysfakcja


Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

FACEBOOK


This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException