to również zrobimy dla Ciebie

zlecamy Wydruki, gadżety reklamowe, display i inne

Tworzymy projekty dla upominków reklamowych, materiałów marketingowych i innych gadżetów. Od początku do końca – zlecamy wykonanie gotowych materiałów w zaprzyjaźnionych drukarniach.

Pomagamy firmom materializować projekty graficzne, doradzamy w wyborze optymalnej techniki, zlecamy realizacje w atrakcyjnych cenach dzięki wieloletniej współpracy z drukarniami i dystrybutorami gadżetów reklamowych. Jeśli potrzebujesz gadżetu na rocznicę powstania przedsiębiorstwa, chciałbyś wykonać rollup na konferencję bądź branżowy event albo po prostu skończyły się wizytówki daj nam znać. Znamy się na DTP (przygotowaniu do druku) dzięki czemu unikniesz kosztownych i nierzadkich wpadek przy składaniu zamówień.

wycena

Wycenę przygotowujemy w maksymalnie 24 godziny.

W razie potrzeby zadania dodatkowych pytań nasz pracownik skontaktuje się z Państwem – prosimy o podanie poprawnych danych.

Wysyłając swoje dane poprzez powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Polityką Prywatności w celu omówienia potrzeb i przedstawienia oferty.

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznań, POLAND

+48 515 065 068

kontakt@somethingmore.pl

WYCENA

Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

PEŁNA SATYSFAKCJA

Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

SOCIAL MEDIA

NEWSLETTER

Copyright © 2021 Somethingmore.pl | Polityka prywatności