sprawdź kogo szukamy

Kariera

Czy chcesz pracować dla nowoczesnej, aktywnej i stale się rozwijającej agencji interaktywnej? Zawsze szukamy utalentowanych osób, które dołączą do naszego stale powiększającego się zespołu ekspertów. Jeśli masz doświadczenie lub interesujesz się marketingiem cyfrowym i/lub grafiką, chcemy Cię poznać.

Jesteśmy młodą i prężną firmą, pełną pomysłów i kreatywności. Szukamy osób o takim samym nastawieniu i pozytywnym nastawieniu do współpracy.

Naszym celem jest oferowanie zrelaksowanego i produktywnego środowiska pracy, które wspiera i zachęca do rozwoju osobistego i zawodowego, a także umożliwia rozwój kariery osobom, które się wyróżniają (bez względu na to, ile masz lat i jak długo jesteś w branży).

W szczególności poszukujemy:

♦ grafików komputerowych
♦ web designerów
♦ marketerów
♦ specjalistów social media
♦ fotografów

 

Wyślij CV na adres ► kariera@somethingmore.pl

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznań, POLAND

+48 515 065 068

kontakt@somethingmore.pl

WYCENA

Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

PEŁNA SATYSFAKCJA

Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

SOCIAL MEDIA

NEWSLETTER

Copyright © 2021 Somethingmore.pl | Polityka prywatności