indywidualizm wyróżniający z szeregu

kreujemy logo

Przygotowywanie logo to wąska dziedzina z zakresu prac projektowych, ale ponieważ jest dla nas bardzo ważna postanowiliśmy wyodrębnić ją spośród innych usług graficznych naszego Studia.

Logo to podstawa, punkt wyjścia, wizytówka firmy. Banał? Niestety bardzo często przedsiębiorcy nie doceniają roli logotypów w warstwie wizualnej przedsiębiorstwa i komunikacji z klientami. Warto poświęcić czas na wypracowanie optymalnego projektu, który każdemu będzie zapadał w pamięć.

wycena

Wycenę przygotowujemy w maksymalnie 24 godziny.

W razie potrzeby zadania dodatkowych pytań nasz pracownik skontaktuje się z Państwem – prosimy o podanie poprawnych danych.

Wysyłając swoje dane poprzez powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Polityką Prywatności w celu omówienia potrzeb i przedstawienia oferty.

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznań, POLAND

+48 515 065 068

kontakt@somethingmore.pl

WYCENA

Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

PEŁNA SATYSFAKCJA

Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

SOCIAL MEDIA

NEWSLETTER

Copyright © 2021 Somethingmore.pl | Polityka prywatności