O FIRMIE

Komfort kompleksowej obsługi marketingowej

Nasze studio składa się z kilkuosobowego zespołu specjalistów. Tworzą oni grafikę stojącą na wysokim poziomie oraz dbają o przestrzeganie ustalonych terminów. Zależy nam na indywidualnym podejściu – najlepiej oddaje to słowo klucz: butikowy charakter – tj. kameralny i ekskluzywny. Nie idziemy w ilość zleceń, ale dążymy do najwyższej jakości projektów.

kontaktportfolio

PROFESJONALNA obsługa marketingowa

Najwyższy poziom opieki klienta

Każdy klient jest dla nas nowym wyzwaniem. Proponujemy rozwiązania, które mogą przełożyć się na korzyści wizerunkowo-marketingowe klienta. Doradzamy i dokładamy starań by każdy czuł się nie tylko dobrze obsługiwany, ale wprost „zaopiekowany”.

PROFESJONALNA obsługa marketingowa

Kreujemy pomysły nasze i naszych klientów

„Imagination is more important than knowledge.”?

Albert Einstein powiedział kiedyś „Imagination is more important than knowledge.” (pol. „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy”). Czy ten cytat ma to związek z nami?

Na szczęście nie musimy iść na kompromis – mamy i wyobraźnię i wiedzę. Ale chcemy podkreślić, że chętnie słuchamy tego co mają do powiedzenia nasi klienci. Często mają oni dobre pomysły, które z naszą pomocą udaje się zrealizować i zmaterializować w postaci projektów graficznych, stron internetowych czy kampanii reklamowych.

odpowiemy na państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

Somethingmore.pl

 

Adres: ul. Poprzeczna 13, Owińska k/Poznania

Telefon: +48 515 065 068

E-mail: kontakt@somethingmore.pl

OFERTA SOMETHINGMORE.PL


Grafika
Strony internetowe
Fotografia biznesowa
Social Media
Poligrafia i gadżety
Obsługa marketingowa

Wycena


Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

Pełna satysfakcja


Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

FACEBOOK


This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException