chętnie Ci pomożemy

marketing wspierający rozwój

Nasze studio składa się z kilkuosobowego zespołu grafików, marketingowców i fotografów, których celem jest zapewnienie obsługi najwyższej jakości oraz dbanie o przestrzeganie ustalonych terminów.

Zespół ambitnych i kreatywnych specjalistów ciężko pracuje, aby opowiedzieć wyjątkową historię Twojej marki poprzez wciągające wizualizacje i przemyślane treści, które wyrażają prawdziwą istotę Twojej firmy. Robimy to, korzystając z naszej wieloletniej wiedzy i umiejętności pełnego wykorzystania najskuteczniejszych mediów marketingowych.

lat w branży

zrealizowanych projektów

specjalizacji

o nas

Profesjonalne studio graficzne i agencja marketingowa

Kreujemy pomysły nasze i naszych klientów

Somethingmore.pl to agencja kreatywna, fotograficzna i marketingowa. Tworzymy strony internetowe, projekty graficzne, obsługujemy konta w social mediach, nagrywamy krótkie filmy, wykonujemy zdjęcia biznesowe oraz produktowe i wiele innych. Współpracujemy wyłącznie z przedsiębiorcami, aby stymulować wzrost, wydajność i wartość marki. Skupiamy się na budowie dobrego wizerunku marki oraz dostarczaniu wyników. Nigdy nie przeznaczamy firmowych budżetów marketingowych na działania, na które nie bylibyśmy gotowi wydać własnych pieniędzy. Zainwestujemy czas, aby zrozumieć Twój biznes i pomóc Ci się rozwijać.

Każdy klient jest dla nas nowym wyzwaniem. Proponujemy rozwiązania, które mogą przełożyć się na korzyści wizerunkowo – marketingowe klienta. Doradzamy i dokładamy starań by każdy czuł się nie tylko dobrze obsługiwany, ale wprost „zaopiekowany”.

Zależy nam na indywidualnym podejściu. Nie idziemy w ilość zleceń, ale dążymy do najwyższej jakości projektów.

żadnych ograniczeń

cały świat w cyfrowym zasięgu

Siedziba naszej agencji mieści się w Poznaniu.

Nic jednak nie ogranicza terytorium naszego działania w zakresie usług takich jak tworzenie stron internetowych czy kreacja grafiki komputerowej, które wykonujemy również dla klientów z innych miast i zza granicy.

Obecnie współpraca za pośrednictwem aplikacji typu Whatsupp czy MS Teams jest przez wiele osób preferowana ze względu na szybkość komunikacji i wygodę działania.

Sprawnie komunikujemy się również w języku angielskim.

Studio i agencja Somethingmore.pl to odpowiedź na zauważone przeze mnie problemy, przed którymi staje wiele firm poszukujących kreatywnej obsługi marketingowej, wysokiej jakości projektów graficznych czy nowoczesnych stron internetowych.

Naszym priorytetem jest szybkość działania i dobry kontakt z Klientami. Staramy się odczytywać upodobania klientów, ale zarazem rekomendować rozwiązania oparte na naszym doświadczeniu i wiedzy. Współpracując z nami mogą Państwo oczekiwać obsługi lepszej niż standardowa, projektów wychodzących przed szereg – po prostu zgodnie z naszym claimem – spodziewać się więcej.

Najlepiej sprawdź sam – uzyskaj bezpłatną wycenę i wybróbuj nasze usługi. Zapraszamy!

Bartosz Wiczyński

założyciel i właściciel Somethingmore.pl

z nami zawsze

spodziewaj się więcej

Doradztwo oparte na wiedzy

Bezpośredni kontakt z ekspertami

projekty szyte na miarę

naszą wartością jest klientocentryzm

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznań, POLAND

+48 515 065 068

kontakt@somethingmore.pl

WYCENA

Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

PEŁNA SATYSFAKCJA

Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

SOCIAL MEDIA

NEWSLETTER

Copyright © 2022 Somethingmore.pl | Polityka prywatności