OBSŁUGA PREMIUM

oferta specjalna

niektórzy potrzebują więcej

Ważną specjalizacją studia graficznego SOMETHINGMORE.PL jest obsługa klientów z tzw. segmentu premium. Znaczącą częścią naszych klientów są kancelarie prawne, dlatego dobrze rozumiemy potrzeby tego typu podmiotów oraz ich ograniczenia korporacyjne w zakresie marketingu.

obsługa premium

Co wchodzi w zakres usług?

Nasza specjalizacja w marketingu premium oparta jest o doświadczenia z obsługi wymagających podmiotów wyróżniających się potrzebą zapewnienia profesjonalnego i prestiżowego wizerunku firmy. Dzięki kompleksowemu podejściu SOMETHINGMORE.PL zapewnia wszechstronne wsparcie marketingowe, które obejmuje m.in.: projekty graficzne, wykonanie materiałów reklamowych i gadżetów, wykonawstwo i zarządzanie stronami internetowymi, fotografię biznesową, reklamę internetową i w social mediach, przygotowanie i wysyłkę newsletterów oraz nasze rekomendacje i strategie marketingowe.

obsługa premium

Ile to kosztuje?

Rozliczanie OBSŁUGI PREMIUM uzależnione jest od potrzeb danego przedsiębiorstwa. Inną specyfiką charakteryzują się np. gabinety lekarskie, a inną prestiżowe firmy handlowo- usługowe. Stawki dopasowujemy do wymaganych nakładów pracy.

Proponujemy m.in. abonament, płatność per usługa, rozwiązania mieszane (z góry ustalany limit godzin i stawka po jego przekroczeniu) oraz rozliczenia wg zrealizowanych projektów.

abonament

płatność za projekt

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznań, POLAND

+48 515 065 068

kontakt@somethingmore.pl

WYCENA

Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

PEŁNA SATYSFAKCJA

Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

SOCIAL MEDIA

NEWSLETTER