PORTFOLIO

englishman.pl

Video na youtube

Charakterystyka klienta

Witaj, nazywam się Rupert Harry Miller i miło mi Cię powitać na mojej nowej stronie internetowej Englishman.pl.

Prawdopodobnie odwiedzasz moją stronię, ponieważ chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności językowe pobierając lekcje z native speakerem albo szukasz eksperta, który pomoże Ci w rozwoju Twojej firmy i zadba o profesjonalny, anglojęzyczny wizerunek.

Jeśli potrzebujesz kogoś kto porozumiewa się bezbłędnie po angielsku, zarówno w mowie jak i piśmie to dobrze trafiłeś. Współpracując ze mną będziesz miał pewność, że Twoje wiadomości zostaną zrozumiane przez innych. Co zaskakujące, nawet największe firmy popełniają poważne błędy, o czym przekonasz się później na tej stronie.

Jestem na wskroś Brytyjczykiem, prawdziwym native speakerem i mam ponad 30-letnie doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu i marketingu. Wiem, że pomyślny wynik każdego przedsięwzięcia opierającego się na współpracy zależy od doskonałej komunikacji.

Niedawno wróciłem do Polski (Poznania) z żoną Kasią, która stąd pochodzi. Spędziła ostatnie dwadzieścia pracując jako nauczycielka w szkołach w Wielkiej Brytanii i biegle posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Ja i Kasia możemy z całą pewnością Ci pomóc, bez względu na to, na jakim poziomie języka angielskiego jesteś obecnie. Mamy nadzieję, że nasza oferta Cię zainteresuje i że będziemy służyć pomocą Tobie, Twojej firmie i Twojej rodzinie.

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznań, POLAND

+48 515 065 068

kontakt@somethingmore.pl

WYCENA

Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

PEŁNA SATYSFAKCJA

Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

SOCIAL MEDIA

NEWSLETTER

Copyright © 2022 Somethingmore.pl | Polityka prywatności