PORTFOLIO

adarma.pl

Strona internetowa dla fundacji

Charakterystyka klienta

Naszym celem jest przywrócenie wolności Polakom w kluczowej dziedzinie – obrony życia. Ponieważ jesteśmy wolnymi ludźmi mamy prawo do użycia siły w celu ochrony życia.

► Czas najwyższy byśmy przestali obawiać się korzystania z prawa do obrony koniecznej.

► Czas najwyższy byśmy byli do tego gotowi moralnie (poprzez nastawienie woli) i praktycznie (posiadając ku temu umiejętności i odpowiednie narzędzia).

Fundacja Ad Arma jest organizacją oddaną idei poszanowania prawa i wolności obywatelskich, ze szczególnym naciskiem na prawo do obrony życia przed nielegalną napaścią i prawa do posiadania broni.

Drugim filarem fundacji jest rzetelne informowanie o rzeczywistych możliwościach obronnych państwa polskiego. Po kilku latach naszego istnienia stało się jasne, że Polacy nie są informowani w sposób uczciwy o bezpieczeństwie. Dlatego staramy się uzupełnić tę lukę rzetelną informacją.

Od czasu powstania fundacja Ad Arma wielokrotnie brała udział w procesach legislacyjnych mających na celu liberalizację UoBiA by przywrócić normalność.

Wydaliśmy również wiele analiz w postaci raportów, które są dostępne dla każdego na naszej stronie.

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznań, POLAND

+48 515 065 068

kontakt@somethingmore.pl

WYCENA

Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

PEŁNA SATYSFAKCJA

Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

SOCIAL MEDIA

NEWSLETTER