powiedz czego potrzebujesz

projekty graficzne

Grafika komputerowa to nasza specjalność. Przygotowujemy duże ilości grafiki reklamowej, wizytówek, katalogów, folderów, magazynów, materiałów cyfrowych, obrazków służących do promocji w internecie, reklam… i tak dalej. Moglibyśmy wymieniać znacznie dłużej, ale jeśli chcesz wiedzieć więcej po prostu się z nami skontaktuj.

Dzięki naszej pomocy Twoja Firma może wyróżnić się na rynku. Nasi klienci sami przyznają, że spotykają się z pozytywnym feedbackiem i to nie tylko od osób nie związanych z ich firmami, ale również obecnych i potencjalnych klientów.

wycena

Wycenę przygotowujemy w maksymalnie 24 godziny.

W razie potrzeby zadania dodatkowych pytań nasz pracownik skontaktuje się z Państwem – prosimy o podanie poprawnych danych.

Wysyłając swoje dane poprzez powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Polityką Prywatności w celu omówienia potrzeb i przedstawienia oferty.

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznań, POLAND

+48 515 065 068

kontakt@somethingmore.pl

WYCENA

Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

PEŁNA SATYSFAKCJA

Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

SOCIAL MEDIA

NEWSLETTER

Copyright © 2021 Somethingmore.pl | Polityka prywatności