dbamy o wizerunek w sieci

social
media

Zakładamy konta w mediach społecznościowych, przygotowujemy layout, konfigurujemy opcje, prowadzimy bieżącą obsługę dbając o jakość przekazu, aktywne “życie” profilu oraz dobry wizerunek.

znaczenie social mediów

Media społecznościowe i marketing treści to kolejny element układanki marketingowej, który należy prawidłowo ułożyć.

Tego nie można pominąć. Awaria Facebooka paraliżuje Świat. Problemy z YouTubem przynoszą miliardy strat. Dlaczego? Bo social media to jedna z najważniejszych części naszego życia. Jeśli Twoja firma będzie w nich niewidoczna grozi to katastrofą. Pomagamy wyróżnić się z tłumu budując dobry, rzetelny i atrakcyjny dla odbiorcy przekaz. Dodajemy posty, grafiki, kręcimy krótkie nagrania i składamy viralowe animacje.

Nasi copywriterzy wiedzą, jak zaangażować czytelników i zwiększyć zasięg w Twojej społeczności poprzez wiadomości w Twojej witrynie, blogi informacyjne, zasięg w mediach społecznościowych i nie tylko. Współpracując z Tobą, będziemy głosem Twojej firmy w Internecie.

pomagamy odnieść sukces

Social media zmieniły nie tylko sposób, w jaki komunikuje się Świat, ale także sposób, w jaki konsumenci kupują, czyniąc z nich kluczową część każdej kampanii marketingowej. Kampanie w mediach społecznościowych zazwyczaj dzielą się na dwie różne: organiczne i płatne. Media społecznościowe są w rzeczywistości wizytówką firmy, obejmują regularne publikacje, które mają na celu zaangażowanie obecnych obserwujących, jednocześnie próbując przyciągnąć nowych obserwujących. Posty powinny być dobrze przemyślane, dobrze zaprojektowane i angażujące. Istnieje wiele różnych form płatnej reklamy w mediach społecznościowych, które może zaoferować nasza agencja w Poznaniu oraz innych miastach Polski. Niektóre mają na celu zwiększenie ruchu w witrynie, podczas gdy inne mają na celu zwiększenie rozpoznawalności marki. Nasza agencja będzie w stanie dostosować Twoje kampanie do Twoich długoterminowych celów biznesowych.

Dobrze prowadzona kampania w mediach społecznościowych prowadzona przez agencję Somethingmore.pl może generować duże przychody przy wysokim zwrocie z inwestycji. Szczególnie w sektorze B2C, gdzie użytkownicy są bardziej skłonni do zakupów pod wpływem impulsu. Nasze oparte na danych podejście do zarządzania i zaangażowania w mediach społecznościowych sprawia, że jesteśmy agencją marketingową, która pomoże Ci odnieść sukces.

wycena

Wycenę przygotowujemy w maksymalnie 24 godziny.

W razie potrzeby zadania dodatkowych pytań nasz pracownik skontaktuje się z Państwem – prosimy o podanie poprawnych danych.

Wysyłając swoje dane poprzez powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Polityką Prywatności w celu omówienia potrzeb i przedstawienia oferty.

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznań, POLAND

+48 515 065 068

kontakt@somethingmore.pl

WYCENA

Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

PEŁNA SATYSFAKCJA

Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

SOCIAL MEDIA

NEWSLETTER

Copyright © 2021 Somethingmore.pl | Polityka prywatności