obsługa marketingowa dla firm

kompleksowa obsługa marketingowa

Nasza specjalizacja w marketingu premium oparta jest o doświadczenia z obsługi wymagających podmiotów wyróżniających się potrzebą zapewnienia profesjonalnego i prestiżowego wizerunku firmy.

Dzięki kompleksowemu podejściu SOMETHINGMORE.PL zapewnia wszechstronne wsparcie marketingowe, które obejmuje m.in.: projekty graficzne, wykonanie materiałów reklamowych i gadżetów, wykonawstwo i zarządzanie stronami internetowymi, fotografię biznesową, reklamę internetową i w social mediach, przygotowanie i wysyłkę newsletterów oraz nasze rekomendacje i strategie marketingowe.

wycena

Wycenę przygotowujemy w maksymalnie 24 godziny.

W razie potrzeby zadania dodatkowych pytań nasz pracownik skontaktuje się z Państwem – prosimy o podanie poprawnych danych.

Wysyłając swoje dane poprzez powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Polityką Prywatności w celu omówienia potrzeb i przedstawienia oferty.

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznań, POLAND

+48 515 065 068

kontakt@somethingmore.pl

WYCENA

Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

PEŁNA SATYSFAKCJA

Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

SOCIAL MEDIA

NEWSLETTER

Copyright © 2022 Somethingmore.pl | Polityka prywatności

close

Cześć 👋

Zapisz się do naszego Newslettera i dowiedz się pierwszy!

Zapisując się na newsletter wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu subskrypcji newslettera oraz w celu otrzymywania ofert marketingowych. Czytaj więcej*