powiedz czego potrzebujesz

ZDJĘCIA I VIDEO Z DRONA

Usługi wykonywane z drona typu zdjęcia czy video pojawiły się w naszej ofercie w skutek wielu zapytań kierowanych od klientów, którzy chcieli pokazać swoje przedsiębiorstwo, siedzibę czy magazyny z ciekawszej perspektywy. 

Latamy na profesjonalnym sprzęcie od DJI, posiadamy uprawnienia i ubezpieczenie dla statków powietrznych UAV. Możemy latać w strefach częściowo zamkniętych.

Wykonujemy również zdjęcia 360°, które wgrywamy np. na Google Maps i facebooka. Klienci są pod dużym wrażeniem, gdy pokazujemy im gotowe realizacje.

Nasze wybrane projekty i realizacje

Realizacje z drona

Panoramy 360

wycena

Wycenę przygotowujemy w maksymalnie 24 godziny.

W razie potrzeby zadania dodatkowych pytań nasz pracownik skontaktuje się z Państwem – prosimy o podanie poprawnych danych.

Wysyłając swoje dane poprzez powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych zgodnie z Polityką Prywatności w celu omówienia potrzeb i przedstawienia oferty.

Odpowiemy na Państwa potrzeby

KONTAKT

Prosimy o zaznaczenie poniższych zgód:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poznań, POLAND

+48 515 065 068

kontakt@somethingmore.pl

WYCENA

Przygotowujemy indywidualne wyceny dla każdego projektu - wystarczy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy. Wycena przyjdzie w max. 24 godz.

PEŁNA SATYSFAKCJA

Jesteśmy zgranym zespołem, który realizuje projekty z pasją i zaangażowaniem. Dotrzymujemy ustalonych terminów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przekonaj się, że warto!

SOCIAL MEDIA

NEWSLETTER

Copyright © 2021 Somethingmore.pl | Polityka prywatności